Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana, ul. Do Morza

Do Morza, Mechelinki, pomorskie

  • 2 200 000 zł
  • 1 634 m²
  • 1 346,39 zł/m²

Zdjęcie

Sylwia Deorocka

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Do Morza

Do Morza, Mechelinki, pomorskie

zaktualizowane:
1 maja 2026

2 200 000 zł

1 634 m²

1 346,39 zł/m²

Działka budowlana, ul. Do Morza

Zaktualizowane: 1 maja 2026

2 200 000 zł 1 634 m² 1 346,39 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 2 200 000 zł (1 346,39 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 1 634 m²
  •   kształt: trójkąt; teren zróżnicowany, zalesiona
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż grunt (nr 258) zaledwie 5 min od plaży; z projektem i prawomocnym PNB z listopada 2023r.

Podana kwota za grunt z projektem 2.200.000,00 zł NETTO.

Lokalizacja nadmorska (5min od plaży), z sąsiedztwem nowoczesnej architektury o funkcji mieszkalnej, jednorodzinnej, bądź usługowej (z dopuszczeniem usług turystyki lub usług nieuciążliwych).

Forma obiektów jest prosta, minimalistyczna i zarazem bardzo elegancka. (...)

Agent

Sylwia Deorocka

733 668...

733 668 663

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Sylwia Deorocka

733 668...

733 668 663

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Sylwia Deorocka

Zostaw telefon, oddzwonimy